• Wykształcenie

  • Magister Public Relations z dodatkową specjalnością z Zarządzania Finansami.

 • Doświadczenie zawodowe

 • Poszukuję nowej pracy - mój życiorys znajdziesz na "GoldenLine.pl" :)

   Ostatnio pracowałem jako wdrozeniowiec w jednej z największych spolek akcyjnych w kraju z ktorej niestety zdecydowalem się odejsc - nie tak sobie wyobrazalem prace w firmie o ktorej slyszalem wiele dobrego.

   Z ostatnim dniem lutego 2013 zakonczylem pracę po 2,5 roku jako technolog/inżynier pocesu w jednym z sosnowieckich zakładów produkcyjnych gdzie miałem bardzo dużo obowiązków i każdego dnia uczyłem się nowych interesujących rzeczy - od stycznia 2011 byłem liderem projektów dla nowych uruchomień oraz projektów wewnętrznych firmy, dodatkowo od lipca 2011 zajmowałem się także organizacją pracy (w bardzo szerokim znaczeniu) na liniach montażowych. Dodatkowo byłem od listopada 2011 liderem WO/5S oraz PD w WCM. Od grudnia 2012 zajmujmowałem się także kontrolą cen materiałów zakupowych i cen wyrobów oferowanych przez firmę. Było tego troszeczkę :)

   Z ostatnim dniem lipca 2010r zakończyłem pracę we włoskiej firmie, branży motoryzacyjnej produkującej lampy i reflektory samochodowe mającej siedzibę w Sosnowcu. Zajmowałem się tam wieloma pracami od bezpośredniej pracy na produkcji do analizy braków produkcyjnych powstających na wydziale.

   31 kwietnia 2009 zakończyłem karierę w austriacko-kanadyjskiej firmie, także branzy motoryzacyjnej, w Dąbrowie Górniczej. Ostatnie dwa lata pracowałem jako koordynator produkcji w największej sekcji firmy gdzie zarządzałem w najlepszym okresie 258 pracownikami produkcyjnymi. Zanim zostałem koordynatorem przez dwa lata pełniłem funkcję lidera grupy na jednej z linii produkcyjnych a moją przygodę z firmą rozpocząłem jako monter na linii produkcyjnej w lutym 2004 roku.

   Na początku 2003 roku pracowałem w spółce mającej swoją siedzibę w Katowicach, gdzie zajmowałem się analizą płatności dłużników oraz działaniami reklamowymi i promocyjnymi. Niestety w zwiazku ze zmianą warunków pracy na niekorzystne dla mnie musiałem zrezygnować z pracy czego żałuje bo wiązałem nadzieje z tą pracą.

   W poprzedniej pracy zajmowałem stanowsiko specjalisty ds. handlowych w Firmie Komputerowej w Sosnowcu. Zajmowałem się tam przygotowywaniem ofert przetargowych, handlem zestawami komputerowymi, notebookami, podzespołami, peryferiami oraz wszystkim co było związane z branżą komputerową.

   Pierwszą moją pracą była praca na stanowisku akwizytora w Hurtowni Artykulów Spożywczych w Katowicach. W ciągu tygodnia prowadziłem sprzedaż bezposrednią a w weekendy pracowałem na magazynie.

 • Zainteresowania

  • Mam wiele zainteresowań ale szczególnie mam bzika na punkcie samochodów. Widać to zresztą w galerii autek, które posiadałem i posiadam.

   Lubuję się także w sprzęcie Audio Video zarówno tym domowym jak i samochodowym.

   Nie mam szczególnie ukierunkowanego gustu w muzyce. W mojej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Do samochodu wolę dynamiczne dźwięki (ostatnio peferuję koncerty - nie ma jak rzucić okiem np. na "Beyonce" w czasie jazdy), w domu preferuję spokojniejszą muzyczkę.

   Jestem kinomaniakiem. Lubię oglądać mocne filmy z szybką akcją. Moimi ulubionymi aktorami są Mel Gibson, Bruce Willis i Robert de Niro. Jestem wielkim fanem serii filmów o agencie brytyjskiego wywiadu, kryptonim 007 (nie muszę mówic o nich nic więcej bo któż nie widział filmów o przygodach Jamesa Bonda :) Uważam, że najlepszymi odtwórcami roli superagenta byli Sean Connery i Roger Moore).

   Z książek największe wrażenie zrobiły na mnie Silmarilion, Hobbit oraz Władca Pierścieni J.R.R.Tolkiena. Po obejrzeniu filmu zaraz złapałem za te książki i gorąco je polecam bo są niesamowite - biją na głowę film choć i jemu szczegolnie nic nie brakuje. Podobały mi się także wszystkie Pottery a zwłaszcza dwa ostanie, zdecydowanie są to ksiązki dla osób w każdym wieku.

   Od 1994r jestem fanem Formuły 1 i był bym chory gdybym nie widział wyścigu. Nie ma to jak dobry, niedzielny wyścig. Cieszę się, że w końcu po tylu latach doczekaliśmy się Polaka w gronie kierowców, tego jakże elitarnego sportu motorowego. Może doczekamy się także w Polsce toru ulicznego, kto wie :)

   Rok 2010 zaowocował dużym zainteresowaniem polityką, nigdy tak wiele nie czytałem prasy nie mówiąc już o nowym ulubionym kanale telewizyjnym - TVN24 :)

 • Sport
  • Byłem osobą czynnie uprawiającą sport, grałem w siatkówkę, tenisa ziemnego, gdy tylko dopisywała pogoda jeździłem po lesie na rowerze. Teraz nie mam już na to tak wiele czasu ale regularnie odwiedzam pływalnie, uwielbiam pływać. :)


  Na tych kilku słowach kończę, teraz zna mnie już chyba każdy :).
  Życzę Miłego Oglądania Strony.

  mike
  P O W R Ó T